Ziarnko do ziarnka

szybik-grafika-1-procent-podatku
Administrator
5 lutego 2021

Ubiegły rok był dla organizacji bardzo ciężki. Dlatego tym bardziej liczymy na każdą złotówkę przeznaczoną na dalsze funkcjonowanie Stowarzyszenia.

Okazją będzie oczywiście roczne rozliczenie i przekazanie 1 procenta na cele statutowe organizacji. Liczymy, że normalność wróci i będziemy mogli znowu wrócić do organizacji warsztatów, wsparcia społeczności z wodzisławskiego Jedłownika, w tym ZSP NR 4 przy ul. Górniczej 7, organizacji imprez środowiskowych i prozdrowotnych czy wodzisławskich placówek oświatowych.

NUMER KRS: 0000393290

Przypominamy, że od 2016 roku z inicjatywy członków zarządu Stowarzyszenia „Razem na Szybiku” funkcjonuje także Fundusz Wspierania Edukacji, który razem z organizacją tworzą wodzisławskie szkoły podstawowe i przedszkola. Dzięki temu można przekazać swój 1 proc. także na konkretną placówkę, bo potrzeby są i będą z pewnością bardzo duże.

W przypadku decyzji o przekazaniu pieniędzy na daną szkołę lub przedszkole, oprócz numeru KRS: 0000393290, należy podać nazwę, np. ZSP nr 4 czy PP nr 1.