Przyłbice dla dzieci

maski-_vitberg_pyszczki2
Administrator
6 października 2020

Maseczki I przyłbice to już codzienność. Najtrudniej zmusić do ich noszenia najmłodszych. A przecież życie toczy się w miarę normalnie. Dzieci chodzą do szkoły, na zajęcia pozalekcyjne, do kina czy kościoła. Wytrzymanie w materiałowej maseczce nawet dla dorosłego jest trudne, a cóż dopiero dla naszych pociech. Obowiązek zasłaniania ust I nosa obejmuje maluchy już od 4 roku życia. Stowarzyszenie „Razem na Szybiku” oferuje do sprzedaży praktyczne przyłbice Vitberg właśnie dla najmłodszych.

Cena za sztukę 23 złote,
dochód ze sprzedaży zostanie przekazany na cele statutowe organizacj

Vitberg Mini Shields są bardzo lekkie, mają wygodną regulację docisku do nosa, co zapobiega parowaniu okularów i unikalny system przepływu powietrza (Patent Pending), dzięki któremu można swobodnie oddychać.

rozmiar dziecko

Łatwo utrzymać je w czystości – wystarczy ciepła woda (ok. 40 stopni C), mydło, płyn do dezynfekcji.  Posiadają stosowne certyfikaty, chronią podobnie jak maska chirurgiczna, nie ograniczając oddychania, komunikacji i zabawy.

Dostępne są  w wersji dla dzieci w wieku 5-10 lat. W odróżnieniu od przyłbicy Mini Shiled dla dorosłych mają dodatkowo miękkie obszycie części ochronnej, dla podniesienia komfortu i bezpieczeństwa. Dziecięce przyłbice produkowane są z nadrukiem kociego lub psiego pyszczka.

maski_vitberg_pyszczki

Przyłbice Vitberg dla dzieci są do kupienia w Stowarzyszeniu „Razem na Szybiku”.

Zamówienia można składać telefonicznie pod numerem
? 506 934 767 lub mailowo na adres ? szybik@onet.pl