Walne Zebranie 2026
Drodzy Członkowie i Przyjaciele „Razem na Szybiku”
Przed nami coroczne Walne Zebranie Stowarzyszenia — chwila na podsumowanie działań, rozmowę o tym, co udało się zrobić w ostatnim czasie i co planujemy dalej.
Spotykamy się:
📅 16 czerwca 2026 r.
🕛 godz. 17:00
📌 ZSP nr 4, ul. Górnicza, Wodzisław Śląski
Podczas zebrania przedstawimy m.in. sprawozdanie finansowe i podsumowanie działalności Stowarzyszenia.
Wpadnijcie — dobrze będzie znowu się spotkać w naszym gronie.
