Zwrot albo darowizna. Możesz nam pomóc!

szybik-zwrot-lub-dotacja
Administrator
2 września 2020

Rozpoczynamy wypłatę  należnych  pieniędzy za posiłki w roku szkolnym 2019-2020. Bylibyśmy jednak ogromnie wdzięczni, gdyby zdecydowali się Państwo w formie darowizny przekazać należne Wam kwoty na konto Stowarzyszenia „Razem na Szybiku”. Dla naszej organizacji czas pandemii to tak naprawdę walka o przetrwanie. Obostrzenia blokują formy działania, które mogłyby nam przynieść dodatkowy dochód na działalność statutową. Każda suma wspomoże organizację, a tym samym umożliwi pomoc m.in. Zespołowi Szkolno – Przedszkolnemu nr 4.

Jeśli podejmą Państwo decyzję o przekazaniu środków z wypłat za posiłki w ubiegłym roku szkolnym, wystarczy napisać maila o treści:


Przekazuję należną mi sumę za niewykorzystane posiłki w roku szkolnym 2019 – 2020 na  rzecz Stowarzyszenia „Razem na Szybiku” w formie darowizny.

Imię i nazwisko, data.


Na informacje związane z darowiznami czekamy do 30 września.

            Niestety, w związku z obostrzeniami sanitarnymi nie jesteśmy w stanie uruchomić dyżurów w siedzibie stowarzyszenia. W związku z tym, w razie pytań dotyczących zwrotów, prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem 506 934 767.